KONST / Litografier / Färglitografi 15652001
nr 1565 2001
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Slussen. Signerad, numrerad 106/135. Färglitografi, bildmått: 37x54 cm, yttermått inklusive ram: 56x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:37:50
100 kr
150 kr
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm